هرچند همه شما عزیزان در همه ی امور با تمسک جستن به اهل بیت (ع) و متصل شدن به ریسمان الهی ، با دعا و توسلاتِ خود، سعی در یاری جستن و مدد از خدای متعال هستید، اما توجه ویژه به امام عصر (عج) و محکم کردن رشته اتصال به آن حضرت ، نه تنها در همه امور بلکه در امر ازدواج هم قطعا برای همه شما عزیزان مفید و نتیجه بخش خواهد بود.

عزیزان گرامی ، از نماز امام زمان غافل نشوید که بسیار نتایج خوب و مفید در آن نهفته است .

  • همه شما عزیزان واقفید که وضعِ فعلی ازدواج، حال خوشی ندارد و هرچند تلاش و پیگیری های شما عزیزان در روند ازدواج ،بطور همیشگی می بایستی واقع شود اما کمک و یاری جستن از امام عصر (عج) ،قطعا می تواند روند این مسیر را برای همه شما عزیزان تسهیل و حتی وقوع آن را به نحوی غیر منتظره به جلو اندازد .ا
  • همیشه از امام عصر (عج) بخواهید که مسیر ازدواج شما را نه به آن شکلی که شما مایلید بلکه به نحوی که صلاح و مصلحت شما به خیر در آن است ٬ برای شما  سهل و هموار نماید   .

امام عصر(عج) ، واقف و آگاه بر امور ،قطعا دعا و توسل شما به آن حضرت ، در این آشفته بازار فعلی ، راه گشای امر ازدواجِ شما به شیوه ای غیر منتظره و خاص ، خواهد بود . بدون شک .

 تلاش و پیگیری آگاهانه و صحیح  از ما و  دعا و توسلات در به نتیجه رسیدن و به هدف رساندن موضوع، مفید واقع خواهد بود . انشاالله

به امید روز های سرشار موفقیت و کامیابی در سال جدید ۱۳۹۸ برای همه جوانان و عزیزانی که در مسیر ازدواج، در تلاش برای تشکیل خانواده ای ایمانی با هدف رشد و پیشرفت هرچه بیشتر از قبل، قدم گذاشته اند.